Strona główna
Panele ogrodzeniowe
Montaż paneli
Aktualności i wiadomości
Kontakt
O nas
Galeria
 


W swojej ofercie bazujemy na panelach ogrodzeniowych ocynkowanych, wykonanych z drutu
najwyższej jakości o grubości 5mm oraz 4mm , ale jesteśmy także w stanie zaproponować je Państwu z prętów wybranej przez Państwa średnicy. Nasze panele mają od dwóch do czterech przetłoczeń w zależności od wysokości.

Standardowe oczko panela ogrodzeniowego ma 5cm szerokości i 20cm wysokości. Oferujemy panele ogrodzeniowe ze wzmacniającymi przetłoczeniami i płaskie. Panele płaskie mogą być jednostronnie, bądź dwustronnie zgrzewane.

Najpopularniejszym słupkiem do montażu paneli ogrodzeniowych jest słupek o profilu 40mm x 60mm. Polecamy ten słupek z minimalną grubością ścianki 1,5mm, tak aby zagwarantować odpowiednią stabilność ogrodzenia.

Mamy w swojej ofercie podwójnie zgrzewane panele ogrodzeniowe z prętów w konfiguracji 8mm/6mm/8mm i 6mm/5mm/6mm - pręt poziomy/pręt pionowy/pręt poziomy.
Ten typ paneli ogrodzeniowych jest bardzo często wybierany na boiska i inne obiekty sportowe. W szczególności na boiska typu "Orlik". Zazwyczaj te panele ogrodzeniowe są lakierowane na kolor zielony RAL 6005.

Na życzenie Klienta wszystkie nasze panele ogrodzeniowe mogą być lakierowane w lakierni proszkowej z zachowaniem najwyższych norm jakości na każdy wybrany przez Klienta kolor z palety RAL.

Standardowe wysokości paneli przetłaczanych:

123cm - 2 przetłoczenia
153cm - 3 przetłoczenia
173cm - 3 przetłoczenia
203cm - 4 przetłoczenia
223cm - 4 przetłoczenia
243cm - 4 przetłoczenia


Do paneli zapewniamy oczywiście wszystkie niezbędne elementy montażowe czyli
odpowiednie słupki, obejmy, a także daszki. Nasze ogrodzenia panelowe są łatwe w montażu,
estetyczne i odporne na czynniki zewnętrzne.

Jesteśmy w stanie wykonać całe ogrodzenie z paneli ogrodzeniowych według przedstawionej przez klienta dokumentacji i dostarczyć kompletny system ogrodzeniowy, zawierający, panele ogrodzeniowe, słupy, obejmy montażowe, prefabrykaty betonowe do osadzania, ogrodzenia w podłożu oraz bramy i furtki wypełnione panelem ogrodzeniowym.

Współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami montażowymi, specjalizującymi się w montażu ogrodzeń panelowych, więc możemy Państwu zapewnić również montaż ogrodzenia, oczywiście z transportem paneli ogrodzeniowych na miejsce. Na Państwa życzenie ekipa dostarczy również materiały budowlane potrzebne do obsadzenia słupków, bądź wykonania podmurówki pod ogrodzenie panelowe. Ekipy są oczywiście wyposażone w niezbędny sprzęt potrzebny do montażu ogrodzenia z wykonaniem wylewek włącznie.

UWAGA!!!

Z początkiem wiosny rozpoczęliśmy wiosenne promocje :)

Zapraszamy do kontaktu, można sporo zaoszczędzić!

Top